Младшата на Локо победи Спартак с 2:1

13:46 / 15.03.2014
2013
Локомотив победи Спартак с 2:1 в наглед лесен, но превърнал се в драматичен мач.

"Черно-белите" бяха по-добрия отбор през целия мач, но вместо да разгромят своя съперник се задоволиха с два гола до почивката. В една от малкото близости до вратата на вратаря Богдан Димитров обаче, домакините намалиха и наелектрезираха обстановката в оставащите 12 минути. Повече от половин полувреме играчите на Иван Петров играха с човек по-малко след удар без топка от страна на Георги Саватинов.

Головете за играчите на Локомотив вкараха Емре Емин в 19-ата минута и Александър Гурков шестдесет секунди преди края на полувремето.