По 2000 лв. премии в Ботев за равенство 2:2

6287
62

Премии от по 2000 лв получиха в Ботев (Пд) ден след ремито 2:2 с шампиона Лудогорец. В случай, че бяха спечелили, "канарчетата" щяха да вземат двойно повече.

В Ботев демонстрират изключителен професионализъм по отношение на финансовите дела и взаимоотношения с играчите. Футболистите получават веднага обещаните премии по договор, а при напускане си получават и неустойките накуп.

Последният пример е Валери Домовчийски в чиято сметка влязоха 21 000 евро за преждевременно прекратен договор. Бившият нападател на Левски и Херта ще си търси късмета в чужбина, след като не успя да се наложи в Ботев.

Източник: в. "Труд"


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (23.02.14)
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (62)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!