"Смърфовете" започват подготовката за Черноморец във вторник
На 25 февруари, вторник, футболистите на Локомотив ще се съберат за първа тренировка през новата седмица, научи Plovdiv24.bg. Вчера "смърфовете" проведоха възстановително занимание на "Лаута" след победата с 2:0 над Любимец, а днес старши-треньорът Александър Станков даде почивка на своите възпитаници.
Така утре от 15:30 часа "черно-белите" ще се съберат за първо занимание на "Лаута", с което ще стартира и подготовката за предстоящия мач с Черноморец Бургас. Мачът с "акулите" по програма е на 3 март от 16:15 часа, но с оглед наказанието на пловдивчани от 1 среща може да се смени часа на двубоя. Срещата със сигурност ще се проведе в Любимец.