Ботев спечели турнир за набор 2001 в Карлово

3274

Ботев спечели тристранен турнир за набор 2001, който се проведе в Карлово. Надпреварата бе посветена на 141-годишнината от гибелта на великия Васил Левски, информира клубния сайт на тима.

Освен "жълто-черните", в надпреварата се включиха домакините от Левски (Карлово) и Раковски. Възпитаниците на Стефан Стоянов записаха две убедителни победи, съответно с 11:2 над Раковски и с 8:0 над Левски.

За първото си място "канарчетата" получиха купа, грамота и торта. До края на седмицата ботевистите няма да играят повече проверки.


Още по темата: Юноши на Ботев - сезон (2013/2014)
Всички новини по темата: (109)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).