Започна монтирането на трибуните във "Футболен комплекс Ботев 1912"
Започна монтирането на допълнителните трибуни във "Футболен комплекс Ботев 1912", видя днес репортер на Plovdiv24.bg.
Те ще бъдат изградени зад южната врата на централния терен и ще бъдат с капацитет от 750 места.
Припомняме Ви, че заради ремонта на стадион "Христо Ботев" отборът ще доиграе първенството и оставащите срещи за купата на страната в Коматево.
Очаква се новото бижу на Ботев да бъде готово до април 2015-та и "канарчетата" да домакинстват на него през сезон 2015-2016.