Вижте как Неделев блесна при победата на Майнц над НЕК

Коментари (15)
12:35 / 09.01.2014
6605
Plovdiv24.bg Ви предлага видео от победата на Майнц 05 над НЕК Ниймеген с 3:2, в която бившият футболист на Ботев Тодор Неделев изработи победата на германския тим.

Неделев се появи в игра през вторите 45 минути, които му бяха достатъчни, за да донесе победата за своя тим. На полувремето клуба от Бундеслигата губеше с 1:2, но в В 87-ата минута обаче българинът изпълни коварно пряк свободен удар, който вратарят на НЕК не успя да избие добре и притичалия Юнус Мали беше точен за 2:2.

Минута преди края Майнц стигна до победата, като за голмайстор първоначално бе обявен Тодор Неделев, но по-късно това бе коригирано и за голмайстор бе обявен отново Мали, а Неделев бе в основата на головата атака.