Мартин Камбуров бе награден за най-добър в Локо по време на "Черно-бялата Коледа"

8233
13

За поредна година футболната "черно-бяла" част на Пловдив отбеляза своята Коледа, предаде репортер на Plovdiv24.bg. На тържеството по традиция бяха наградени най-добрите футболисти на "смърфовете" през годината, подредени според виждането на феновете.

Очаквано тази година приза грабна голмайсторът на "А" група Мартин Камбуров. Той лично получи наградата си.

Негови подгласници станаха Диего Фераресо и Йордан Господинов, които отсъстваха от тържеството, а наградите им бяха получени съответно от Дани Кики и Станислав Маламов.

Бяха отличени и най-добрите юноши на клуба.

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!