Отново отложиха градското дерби при набор 2001
Градското дерби при набор 2001 срещу втория отбор на Локомотив отново бе отложено. След като двата клуба се бяха разбрали срещата да се играе този петък от 11:00ч. в Коматево, от щаба на "черно-белите" са поискали срещата от 6-ия кръг отново да бъде отложена.
Засега не е ясно кога ще се проведе двубоят. Преди седмица Ботев разпиля първия тим на "смърфовете" с 6:0 на ст. "Локомотив".