Локо подписва с юноша

2799

Първи професионален договор с Локомотив Пловдив ще подпише юношата на клуба Мартин Газиев, съобщи изпълнителният директор Николай Курбанов.

През изминалия сезон 20-годишният полузащитник игра като преотстъпен в третодивизионния Брестник. Младокът бе част от импровизираната селекция, която се събра за тренировки и контроли на Лаута след края на първенството. Той е направил добро впечатление на наставника Драган Канатларовски и си заслужи завръщане в родния клуб след година по терените в третия ешелон.

Компания на Газиев при аматьорите правеше друг „черно-бял" юноша - Петко Атанасов, който на този етап ще остане в Брестник. Три млади надежди от набор ‘90 стават неизменна част от първия състав на „смърфовете", разкри още Курбанов. Това са Християн Попов, Любомир Цеков и Веселин Марчев. Приоритет за тях обаче ще бъде дублиращият отбор на Локомотив.

От Лаута не пожелаха да разкрият подробности по готвените летни трансфери с мотива, че няма нищо сигурно. „Черно-белите" са се прицелили в български и чуждестранни футболисти, като с интерес се чака Арбитража на 19 юни.

Източник: Gong.bg


Още по темата: Лятна подготовка на Локомотив
Всички новини по темата: (166)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).