Александров: От криза се излиза само с победи

3438
8

"От криза се излиза само с победи и добра игра. Хареса ми играта на тима, имаше хъс. Спечелихме заслужено и отбелязахме доста голове", обяви спортно техническия директор на Ботев Александър Александров.

"Съжалявам, че изгубихме точки срещу Пирин (Гоце Делчев) и Любимец. Надигравахме се с Лудогорец на техния терен и взехме точка, но явно те са най-добрият отбор, след като са толкова напред в класирането". допълни Кривия.

"Всяка седмица казвам едно и също - Станимир Стоилов е треньор на Ботев и ще продължи да бъде такъв. Собственикът е заложил на нас и продължаваме да работим", завърши Александров.


Още по темата: Ботев Пд - Черноморец (24.11.13)
Всички новини по темата: (19)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!