"Жълто-черните" набелязали лидера в голмайсторската листа на "А" група

5608
24

Лидерът в голмайсторската листа на "А" група Маркиньос е в листата с набелязани играчи на "Ботев" (Пловдив). Договорът на национала с Локомотив (София) е до лятото и през зимата той може да подпише предварителен контракт с друг тим.

Според информацията обаче "Канарчетата" ще направят опит да купят бразилеца още през януари и се очаква скоро време да стартират преговори между двата клуба. "Жълто-черните" искаха Маркиньос още през лятото, но тогава не се стигна до сделка.

Ако "Ботев" (Пловдив) успее да привлече халфа, тогава Маркиньос и Станимир Стоилов ще се съберат в един отбор след близо две години. Двамата бяха заедно в кипърския Анортозис през есента на 2011 г. Българският национал дори беше в Пловдив по време на 1/8-финалния реванш за Купата на България между "канарчетата" и Черно море (1:0).

Източник: в. "7 дни спорт"


Още по темата: Зимна подготовка и селекция в Ботев Пд 2013/2014
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (24)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).