Коко Динев: За нас бяха важни днес трите точки

5926
18

Собственикът на Локомотив Константин Динев остана доволен от победата с 1:0 над Черно море.

"Интересен двубой, много борба, за нас бяха важни днес трите точки, затова нямаше много футбол, а повече борба. Има мачове, в които трите точки са по-важни, отколкото играта", заяви босът на Локомотив.

"Играем мач за мач, за нас винаги следващия мач е най-важен. Яд ни е, че не бихме Левски, но се надявам, че следващия път ще ги бием. Надявам се и срещу Лудогорец да покажем играта, която показахме днес и да вземем нещо от това гостуване, не смятам, че сме обречени", каза още Динев.


Още по темата: Локо Пд - Черно море (11.11.13)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (18)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!