Ботев взе дербито с Локо при U17, полицията предотварти сблъсъци между феновете

16311
74

В пловдивското дерби в Елитната юношеска група до 17 години Ботев победи минимално Локомотив с 1:0. Двубоят се игра на изкуственото игрище на Лаута и бе наблюдавано от над 500 привърженици. Победното попадение дойде през първата част от дузпа.

Засилената полицейска охрана в парк Лаута предотврати сблъсъци между феновете на полувремето, когато "черно-белите" фенове тръгнаха да налитат на бой над бултрасите, но за щастие полицията реагира бързо и предотврати масовото сбиване.


Още по темата: Юноши на Локо - сезон (2013/2014)
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (74)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!