Стоилов придърпа още един юноша в представителния отбор

4821
6

Треньорът на Ботев (Пловдив) продължава да придърпва юноши в представителния отбор. За вчерашното занимание на "канарчетата" при мъжете бе извикан 18-годишният защитник Мартин Здравчев. С тима се готвеше и друг възпитаник на треньора на U19 Костадин Видолов - Наско Милев. 17-годишният нападател дори вече записа официален дебют за Ботев в турнира за Купата на България. 
Както е известно, на Колежа смятат да следват политика на налагане на собствени кадри в представителния състав в колкото се може по-кратки срокове. Затова Стоилов и всички в клуба отделят специално внимание върху работата на академията. Иначе в тренировката, в която се включиха двамата юноши, участваха резервите от мача с Литекс.

Източник: в. "7 дни спорт"


Още по темата: Ботев - Литекс (02.11.13)
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).