Двама от Локо (Сф) аут за мача с Ботев

2651

Двама футболисти на Локо София със си­гурност отпадат за неделното домакинство на Ботев Пловдив. Това са десният бек Мар­тин Димитров и вътрешният халф Даниел Гаджев. Те са с контузии от последния мач с Калиакра за купата и няма да бъдат възста­новени за мача с канарчетата.

Под въпрос пък е участието на други три­ма. На облекчен режим продължават да тренират Матютю, Махамат и Елтон. Те имат разтежения от мача с Левски, но почти си­гурно ще бъдат вдигнати за двубоя в неделя. През уикенда Елтон се е прибирал до Франция за багаж.

В състава на Стефан Генов се завръща Том след изтърпяно наказание.

Източник: в. "Тема Спорт"


Още по темата: Локо Сф - Ботев Пд (18.10.13)
Всички новини по темата: (29)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).