Локо загуби от Векта при U17
Локомотив загуби пловдивското дерби от Векта с 0:1 в мач от 7-мия кръг от елитната юношеска група до 17 години.
Двата отбора не предложиха много опасности пред двете врати, а домакините от Локомотив допуснаха гол в средата на първото полувреме, който така и не намериха сили да върнат, за да добавят поне точка в скромния си актив.
След тази загуба "смърфовете" се намират на предпоследното 15-то място с актив от 6 точки, докато Векта има 8 точки и е на 11-та позиция.