Отпадна възможността за видео-стена за "железничарското" дерби
Няма да бъде монтиран голям екран пред стадион "Локомотив" за "железничарското" дерби. Това заяви административния директор на Локо Пд Атанас Узунов.
Това обаче едва ли ще откаже привържениците на "черно-белите", които се очакват да заемат места на съборената Трибуна Бесика и от там да подкрепят своите любимци.
Двубоят е в понеделник от 21:00 часа. Трибуните ще бъдат празни заради наказание на "смърфовете" след сбиването на агитката при гостуването на Нефтохимик в Бургас.