ЦСКА отпусна само 1000 билета за бултрасите

5571
37

От ЦСКА официално обявиха, че ще отпуснат само 1000 билета за феновете на Ботев за предстоящото дерби между двата тима от 7-ия кръг на "А" група. Двубоят е в неделя от 20,00 часа на стадион "Българска армия".

Освен това талоните ще се продават единствено в Пловдив чрез Клуба на привържениците на Ботев. В деня на мача на "Армията" билети за фенове на "канарчетата" няма да бъдат продавани. На срещата ще могат да влязат само тези, които са си закупили предварително от ценните хартийки.


Още по темата: ЦСКА - Ботев Пд (02.09.13)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (37)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!