"Смърфовете" направиха възстановяване след успеха над Левски
Футболистите на Локомотив (Пд) проведоха днес сутринта възстановителна тренировка на Лаута. Тези, които играха срещу Левски в неделя, навъртяха няколко обиколки около терена, след което се прибраха в съблекалнята.
За останалите натоварването бе пълно, като в началото играчите преминаха през фитнес-залата на Лаута, а след това направиха тактически упражнения с топка на помощния терен.
В последствие наставникът Александър Станков даде приблизително 54 часа почивка за своите възпитаници, тъй като следващото занимание е чак в сряда от 18,00 часа.