Камбуров: Мислехме, че ЦСКА са най-зле
След победата на Локомотив (Пловдив) над Левски с 2:1 на "Герена" един от голмайсторите за "черно-белите" Мартин Камбуров заяви, че не е искал да дразни "сините" фенове след гола си, а просто така е изразил радостта си.
"Доволен съм, че победихме. Може да се каже, че ми върви срещу Левски, но не може да се каже, че съм се пазил за тях, а умишлено не съм вкарал на ЦСКА. Просто срещу "червените" имахме по-малко положения. Ако искаш да крадеш точки от Левски и от ЦСКА, трябва да използваш възможностите си. Ние имахме 3-4 положения и успяхме. Мислехе, че ЦСКА са най-зле, но срещу тях играхме по-трудно, отколкото днес. Но да кажеш, че някой от двата гранда е слаб, това е просто неуважение. В Локомотив съм си у дома, локото винаги е имал най-добрата агитка".
Източник: Sportline