Мъри: Все още не сме решили нищо. Още помня кошмарът БАТЕ Борисов
Наставникът на Ботев Станимир Стоилов заяви при завръщането на тима на стадион "Христо Ботев", че все още "канарчетата" не са елиминирали тима на Астана. Той сподели, че все още не е забравил кошмарът БАТЕ Борисов, когато начело на Литекс преди 4 години записа победа с 1:0 като гост, но след загуба с 0:4 след продължения в Ловеч, "оранжевите" отпаднаха от Лига Европа.
"Радостно е, че отбора се представи на едно добро ниво и да вземе така желания успех. Въпреки, че с развоя на мача можехме и да решим елиминацията още там. За жалост обаче това не се получи и сега ни предстои тежък мач отново в Бургас. Все още не сме решили нищо. Още помня кошмарът БАТЕ Борисов. Аз не искам да забравям миналото, искам нашият отбор да е здраво стъпил на земята и да изиграе реванша, така както играхме в първата среща", коментира Мъри Стоилов.