Ботев стартира с равенство летните проверки

Коментари (92)
12:59 / 15.06.2013
14231
Отборът на Ботев завърши наравно 2:2 с Раковски в първата си контрола през лятната проверка. "Канарчетата" и втородивизонния тим изиграха един динамичен мач на стадион "Раковски", в който и двата тима създадоха доста положения за гол, но в крайна сметка никой от тях не се поздрави с победата след неговия край.

Станислав Костов изведе "жълто-черните" напред в 5-ата минута, след като със силен удар от границата на наказателното поле не остави шанс на Спасов.

Само в рамките на 6 минути домакините успяха да обърнат резултата в своя ползва. Първо Петър Атаносов възстанови равенството засичайки коженото кълбо от движение в наказателното поле, а само няколко минути по-късно Генчев направи пълен обрат, възползвайки се от грешка на Борис Галчев.

Крайното 2:2 фиксира Станислав Костов. Бившият играч на ЦСКА получи пас от Рамарио в наказателното поле и от близка дистанция отбеляза втория си гол в мача.

Първи мач с "жълто-черния" екип записа Ромарио Кортзорг, който изигра пълни 90 минути на стадиона в Раковски.

Ботев - Раковски 2:2