Локо записа тежка загуба от ЦСКА за републиканското
Детския отбор на Локомотив не успя да измъкне изгоден резултат преди реванша, след вчерашното си гостуване на един от фаворитите за републиканско първенство ЦСКА. "Черно-белите" паднаха от столичани с 6:0 насред стадион "Българска армия", което на практика обезсмисля ответния мач на Лаута в неделя от 18.00 ч.
Единствената надежда за футболистите на Иван Петров е да съумеят да излязат на изкуствения терен без никакъв страх и респект от своя противник, както и да не гонят никакъв конкретен резултат. За такъв може да си мечтаят единствено, ако в хода на мача успят да стигнат до няколко гола в противниковата врата. Преди всичко обаче, пловдивчани трябва да играят за собствената си чест и тази на Локомотив.
Източник: LPortala.net