Миодраг Йешич: Можеше и да загубим от Ботев

1899

"Стана много интересен мач, който за съжаление ние самите си направихме труден. Можехме да го решим още през първото полувреме, но изпуснахме няколко положения. След почивката след наша грешка домакините изравниха, после ни надиграха и можехме да загубим. Аз съм на мнение, че имаше дузпа в наша полза", каза наставникът на Литекс - Миодраг Йешич.

Източник: Sportal.bg


Още по темата: Ботев - Литекс
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!