Ботев планира летен лагер в Анкона

4305

Ботев планира да проведе летен подготвителен лагер в италианския град Анкона, съобщи президентът на клуба Димитър Христолов. Той поясни, че лагерът е уреден и се очаква последно потвърждение от домакините.

Очаква се лагерът да започне на 15 юли и да продължи две седмици. По същото време там на подготовка ще бъдат хърватският Хайдук /Сплит/ и италианските Анкона, Каляри и Санбенедетезе, с които вече се преговаря за контролни срещи.

За предстоящия утре домакински мач с Литекс от 29-ия кръг на "А" група Ботев ще разчита на най-добрите си играчи с изключение на наказания Георги Аврамов.

Източник: БТА


Още по темата: Лятна подготовка на Ботев
Всички новини по темата: (122)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).