Локо изпусна бонус от 30 бона в мача с Лудогорец

6104
67

Локомотив (Пд) изпусна значителен финансов стимул от Левски. Сумата е била обещана от "сините" на пловдивчани за двубоя срещу Лудогорец, пише "7 дни спорт". 
Става дума за отборен бонус в размер на 30 хил. лева, ако играчите на Стефан Генов бяха успели да вземат поне точка от шампиона, който е основен конкурент на Левски за титлата.

Локо (Пд) игра доста дефанзивно в Разград, но се размина на косъм с изтръгването на точка от тима на Ивайло Петев. "Черно-белите" трябваше да устискат само още 3 минути, но Кишада вкара за 1:0 и донесе победата на Лудогорец. 

Собственикът на Локомотив (Пд) Веселин Марешки също бе приготвил двойни бонуси за успех над Лудогорец, като титулярите щяха да получат по 3 хил. лева.


Още по темата: Лудогорец - Локо Пд (15.04.13)
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (67)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).