Марешки: Април започваме изграждането на трибуна "Бесика"

7464
19

Собственикът на Локо Пд Веселин Марешки заяви при представянето на отбора, че през месец април ще започне изграждането на трибуна "Бесика", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Проектът за трибуна "Бесика" е пред завършване. Аз съм обещал на феновете, че независимо, какво, защо и как, трибуната ще бъде готова в най-бързите срокове след като купим проекта и получим разрешение за строежа", заяви Марешки.


Още по темата: Трибуна Бесика
Всички новини по темата: (58)

Виж коментарите (19)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!