Марешки: Април започваме изграждането на трибуна "Бесика"
Собственикът на Локо Пд Веселин Марешки заяви при представянето на отбора, че през месец април ще започне изграждането на трибуна "Бесика", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Проектът за трибуна "Бесика" е пред завършване. Аз съм обещал на феновете, че независимо, какво, защо и как, трибуната ще бъде готова в най-бързите срокове след като купим проекта и получим разрешение за строежа", заяви Марешки.