Сaдъков: Забравяме този мач и мислим само за Ботев

3179

Изпълняващият функциите старши треньор на Локомотив Пловдив Аян Сaдъков заяви, че неговите футболисти забравят този мач и започват да мислят за дербито с Ботев.

„Не приятно като резултат, но има такива мачове. Ние водихме играта и търсехме победата. Това не е играта на Том . Не е важна играта, а победата", сподели наставникът.

„Забравяме този мач и срещу Ботев излизаме само и единствено за победа. Ще променим доста неща за този мач. Трябва да забравим този мач, колкото се може по-бързо", завърши Сaдъков.

Източник: Gong.bg


Още по темата: Локо - Марек (29.03.2008)
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!