Ботев продължава без загуба

Коментари (125)
17:15 / 03.02.2013
14188
Отборът на Ботев Пловдив записа ново равенство в Кипър. Възпитаните на Станимир Стоилов завършиха наравно 1:1 срещу тима на Корона (Киелце). И двете попадения в срещата паднаха след почивката.

Българите имаха игрово превъзходство през първите 45 минути, но положенията липсваха и пред двете врати.

През втората част "канарчетата" продължиха да диктуват играта на стадион в град Паралимни, но противно на това поляците откриха резултата. В 77-ата минута след един ъглов удар Киерц даде преднина на Корона, но в даденото от рефера продължение резервата Костадин Дяков изравни и фиксира крайното 1:1.

Следващият мач на "канарчетата" е в сряда срещу тима на Дукла Прага.

Ботев Пд - Корона 1:1