Работна среща за програмата на пролетния полусезон в "А" група

2397

Първа работна среща за 2013 година по инициатива на Направление "Спортно-техническо" към Българския футболен съюз се проведе на 9 януари, сряда. Присъстваха представители на Професионалната лига и на телевизиите, с които има сключен договор за преки излъчвания на срещите от пролетния полусезон на "А" ФГ. 
Дискутирани бяха възможните дати за провеждане на мачовете от предстоящите 15 кръга на първенството в елита, което ще стартира на 3 март, както и на срещите от турнира за Купата на България. Идеята е до началото на февруари да бъде изготвена детайлна програма по дати, след което по предложение на телевизиите да бъдат определени и началните часове на мачовете, за да не се налагат непрекъснати промени на програмата в движение в хода на първенството.


Още по темата: Български футболен съюз - 12/13
Всички новини по темата: (144)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).