Локо завърши годината със загуба от Гигант

12011
44

Локомотив Пловдив загуби с 1:3 контролна среща с третодивизионния Гигант (Съединение). В проверката старши-треньорът на "черно-белите" Стефан Генов бе заложил на юноши на тима, както и на футболисти, които бяха дошли да си пробват късмета. За съжаление обаче Чечо не одобри никой от играчите и сподели след неговия край, че не е харесал никой от дошлите. 

Срещата за Локомотив бе и последна за календарната година, "смърфовете" се събират за първа тренировка на 10 януари 2013 година от 14,00 часа на Лаута.


Още по темата: Локомотив Пд - Съединение (14.12.12)
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (44)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).