Курдов се раздели с Локо, благодари на съотборниците си
Локо и Атанас Курдов се разделиха по взаимно съгласие днес, научи Plovdiv24.bg. Нападателят ще продължи кариерата си другаде.
На раздяла той се обърна към съотборниците си с думите "Бяхме супер колектив, просто е удоволствие да се работи в такава обстановка. Благодаря!"