От Лудогорец: Положението с дузпата е 50/50

3917
7

Ден след драматичния мач в Пловдив между Ботев и Лудогорец (0:1), изпълнителният директор на разградчани Ангел Петриче взе отношение по темата за спорната ситуация с неотсъдената дузпа в полза на "канарчетата".
"Изгледах въпросното положение. Не съм специалист по футболно съдийство, но мога да кажа, че то е 50/50, т.е. арбитърът решава. Разговарях с различни специалисти, като едни твърдят, че трябва да има дузпа, а други - не. Като цяло мненията са поляризирани", коментира Петричев пред TV7.


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (28.11.12)
Всички новини по темата: (43)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!