Локо отпадна от Купата на България

Коментари (154)
19:18 / 23.11.2012
14981
Отборът на Локомотив Пд загуби с 0:2 гостуването на Литекс в среща-реванш от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Първата среща, която се игра на 31 октомври в Пловдив, приключи 0:0. Така с общ резултат 0:2 пловдичани се простиха с участието си през този сезон още рано-рано.

Двубоят на стадион "Градси" в Ловеч премина под диктовката на "оранжевите", които изтърваха един куп голови положение. Исмаил Иса даде преднина на домакините още в 13-ата минута. Таранът бе оставен непокрит от защитата на гостите в наказателното поле и с глава откри. Крайното 2:0 фиксира Георги Миланов в 79-ата минута от дузпа. Националът не сгреши от бялата точка, след нарушение на Мартин Кавдански на границата на наказателното поле срещу резервата Галин Иванов.

Литекс - Локо Пд 2:0