Черна борса се завъртя около дербито на Пловдив
Дългоочакваното пловдивско дерби предизвиква страсти забравени от дълги години. Репортер на Plovdiv24.bg научи, че ценните хартийки се продават на черно на цена четери-пет пъти по-голямо от номиналната.
Наши читатели споделиха, че са се сдобили с билети за гостуващия сектор на цена от 20лв. Както е известно ръководството на Локомотив отпусна 1800 билета за феновете на Ботев, 800 от които бяха пуснати в свободна продажба и буквално разграбени за броени минути. Останалите 1000 бяха представени на фракциите на "жълто-черните", които трябва да ги разпределят помежду си.