Юношите на Локо Пд останаха само с един отбор за Купата

11:42 / 01.11.2012
1727
Локомотив остана само с един представител в турнира за купата на БФС при юношите. Старшата (1995-96) победи Ботев (Враца) на Лаута с 4:2 и продължава към четвъртфиналите. Днес, отново в Пловдив, младшата (1997) загуби с 3:1 от Черноморец (Бургас), без да се подсили с представители от по-малкия набор, при който Локомотив има юношески проекто-национали.

Воденият от Васил Кръстев тим догонваше в резултата до последните минути на първото полувреме, но стигна до пълен обрат 4:1, преди гостите да фиксират крайното 4:2. Точни за "черно-белите" бяха Никита Десятков, Ангел Златков, Асен Самуилов и Мариан Ангелов.

Тимът на старши-треньорът Красимир Димитров започна равностойно и дори можеше първи да поведе в резултата. Бургазлии обаче се стегнаха и след няколко опасности пред вратата на Васил Делчев вкараха два бързи гола точно преди почивката. Даниел Андреев откри в 36-ата минута, а 180 секунди по-късно Кристиян Христев си отбеляза нелеп автогол след центриране от корнер. В 53-ата минута "акулите" вкараха третия си гол при сериозни съмнения и протести заради засада. Осем минути преди края Любо Николов намали за 3:1, но въпреки импулса в играта на "черно-белите" до нови голове не се стигна.

Източник: Lportala.net