Локо падна от Свиленград в контрола

14:31 / 17.02.2008
6914
В доста експериментален състав, Локомотив загуби с 2:0 контролата си срещу втородивизионния Свиленград. Срещата започна малко преди предвидения начален час 13:00, което наложи да бъде свирена от генералния секретар на "смърфовете" Атанас Узунов. Причината бе, че ангажираната съдийска тройка закъсняваше. Все пак Узунов сдаде свирката в 15-та минута, когато титулярните съдии пристигнаха.

Домакините откриха резултата в 18-та минута, когато Юсеинов с красив удар преодоля Акалски. Само 3 минути по-късно Иван Георгиев от пряк свободен удар удвои резултата.

Тревожната новина в лагера на "смърфовете" е, че Даксон Да Силва напусна принудително терена още 30-та минута, след като старата му контузия се обади отново.

Локо: Кирил Акалски, Теодор Банев, Мартин Сечков, Александър Бранеков, Ангел Йошев, Карим Израилов, Гюрсел Вели, Даксон Да Силва, Анатоли Тодоров, Герасим Заков, Стойко Сакалиев (Стайко Стойчев, Явор Въндев, Евертон Джилио - Том, Димитър Илиев, Иван Иванов)