Жълто-черните тренират на осветление

2825

Треньорът на Ботев Ферарио Спасов проведе тренировката на тима в четвъртък под прожекторите на клубния стадион. Добрата новина за наставника на "канарчетата" е, че за първи път от доста време насам може да разполага с всички налични футболисти, след завръщането на националите и контузените в състава.

"Канарчетата" стъпиха на терена на "Христо Ботев" в 18.00, точно 72 часа преди мача с Литекс, който е в неделя по същото време. За да свикнат с вечерния час и изкуствената светлина, футболистите ще тренират в същия час и в петък. В заниманието се включи и пристигналият в Пловдив вчера Бубакар Кебе. Африканецът с френски паспорт ще изкара пробен период преди да стане ясно дали остава в отбора.

Източник: botevplovdiv.bg


Още по темата: Ботев Пд - Локо Сф (06.10.12)
Всички новини по темата: (24)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!