ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (6) | Вчера (19)
Съдбата на ст. "Христо Ботев" все още е под въпрос
Автор: Екип Plovdiv24.bg 07:10 / 06.02.2008Коментари (1)4269
© Plovdiv24.com
Все още няма яснота относно бъдещето на стадион "Христо Ботев", заяви изпълнителният директор на "Ботев" (Пд) Марин Бакалов. "Ходил съм няколко пъти в общината. Разговарял съм и с кмета, но засега няма никакво развитие. Ситуацията със стадиона обаче е малко по-особена, тъй като той не е на общината", заяви Бакалов.

Общината от години има акт за собственост на "Христо Ботев", но досега не е бил подписван протокол за прехвърлянето му. Имотът, върху който е разположен стадионът, се притежава от Министерството на отбраната.

Възможно е да бъде повторена ситуацията със стадион "Локомотив", където се очаква общината да влезе като собственик с 25% чрез апорт на земята под съоръжението.

"Ако получим стадиона под каквато и да било форма, ще можем да започнем ремонтни действия и строеж на нови спортни съоръжения. При такава ситуация и спонсорите на клуба ще отпуснат още по-сериозни средства за развитието на отбора", заяви още Бакалов.

Същевременно старши треньорът Тенчо Тенев обяви, че в тима ще има само двама чужденци. Това са аржентинецът Мауро Алегре, който е в "Ботев" от миналия сезон, и 19-годишният марокански защитник Мохамед Исмаил. Играта на мароканеца му е допаднала по време на зимната подготовка и ще му бъде предложен договор. Останалите петима нови футболисти в тима са от "Берое" и "Хасково".

Източник: в."Дневник"






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Каnara
на 06.02.2008 г.
0
 
 
Браво Тенчо научи се да лъжеш повече от чорбаджията си, но скоро и теб ще издуха! С тази добра селекция ще изкараш най-много 2 - 3 кръга. С този президент сме мъртви.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Актуални Четени Теми
Томаш бистри тактиката за мача с Ботев
Ботев се засили към "А" Областна след нова загуба
Пълна неяснота в Ботев, всички чакат решението на Зингаревич
Ето го пловдивското бижу в бодибилдинга! Ученичка от Английската стана европейска шампионка
Твърде неопитни рефери свирят на Локо и Ботев, Никола Попов ще отговаря за ВАР и в двата мача
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: