Какалов се чувства изчерпан в Ботев, иска да напуска

3374

Нападателят на Ботев (Пд) Георги Какалов за пореден път заяви, че иска час по-скоро да бъде продаден в друг отбор.

Играчът се чувствал изчерпан в Ботев и помолил в нов разговор вчера Димитър Христолов да бъде трансфериран още през тази зима.

Треньорът на "канарчетата" Тенчо Тенев остана недоволен от представянето на Какалов в днешната контрола с ОФК Миньор (2:0), като се съмнява, че скандалджията е играл симулативно.

В хотела в град Баня Какалов дори е пожелал да бъде сам в стая, за което съотборниците му лепнали прякора "Принца".

По информация на "Топспорт" шефовете на Локо (Сф) не се отказват от намерението си да привлекат Какалов.

Последната оферта от "Надежда" е, че "железничарите" предлагат трима футболисти, сред които Ивайло Димитров-Шведа.

Източник: Топспорт


Още по темата: Локо (Сф) иска Георги Какалов
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).