Ботев Пд записа класическа победа срещу Сливен при U17

Коментари (1)
09:55 / 03.09.2012
1628
Ботев победи с 3:0 Сливен в мач от третия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. По този начин "канарчетата" имат 2 победи от 2 мача, след като в миналия кръг двубоят им с Чавдар бе отложен.

Първата част бе равностойна, като това се дължеше най-вече на слабата игра на "жълто-черните" във всички линии на терена. Гостите от Сливен не затрудниха особено Мартин Димитров.

След почивката пловдивчани излезнаха преобразени и отбелязаха три безответни попадения. Автори на головете бяха Валентин Томов, Серкан Юсеин и Емил Камберов. Футболистите от града на Сините камъни направиха няколко далечни удара, които бяха спасени от вратаря на "канарите".

"Играем в група, в която всички отбори играят мъжки и първото полувреме Сливен го доказаха - играха с голямо себераздаване. Второто полувреме излезнахме, като знаехме какво е необходимо, за да победим и взехме своето. Честитя победата на момчетата и им благодаря.", заяви след двубоя треньорът на "канарчетата" Стефан Стоянов.

Съставът на Ботев: Мартин Димитров, Динко Шопов, Самер Алхусейн, Мартин Атанасов (70` Никола Марин), Рашко Ангелинов (75` Веселин Тодоров), Серкан Юсеин, Владимир Айтов, Валентин Томов (66` Калин Петров), Емил Камберов, Гери Димитров, Наско Милев (40` Атанас Паскалев).

Източник: botevplovdiv.bg