Локомотив Пд с ново равенство, този път срещу Черноморец в Бургас

Коментари (167)
21:51 / 01.09.2012
20507
Отборите на Черноморец Бургас и Локомотив Пловдив не излъчиха победител в последния мач от 4-ия кръг на "А" група. Двата тима завършиха 1:1 на стадион "Лазур" в Бургас Рангел Абушев даде преднина на пловдивчани в 34-ата минута, а с гол на Яник Боли след почивката "акулите" се добраха до равенството.

Двата отбора не направиха едни от най-добрите си мачове, като цяло липсваха чистите голови положения пред двете врати и с оглед показаното на терена заслужено си поделиха точките.

След малко повече от половин час игра в Бургас, "черно-белите" поведоха чрез завърналия се на "Лаута" Рангел Абушев. Бившият играч на Берое разстреля отблизо Стоян Колев, който не можа да се намеси добре при едно центриране и нападателя се възползва. Така и завърши резултата след първите 45 минути.

След почивката домакините вдигнаха малко темпото на игра и още при първата си възможност за гол изравниха чрез Яник Боли. Нападателят се възползва от грешка в отбрана на пловдивчани и с много красиво изпълнения от точката за изпълнение на дузпата със задна ножица разстреля Стефано Кунчев за крайното 1:1.

В края на мача старши-треньорът на Локо Пд Емил Велев бе изгонен от резервната скамейка след бурно оспорване на съдийско решение.

Така и след 4-ия кръг двата тима все още нямат победа в "А" група. Локо Пд е с 4 поредни равенство, докато Черноморец имат две равенства и две загуби.

Черноморец - Локомотив Пд 1:1
0:1 Абушев 34'
1:1 Боли 55'

Черноморец: Колев (к), Терзиев, Паланков, Христов (69' Йорданов) , Цонков, Димов, Уатара, Фо-Поре, Филипов, Нландулу (46' Младенов) , Боли;

Локомотив Пд: Кунчев, Марков, В. Герогиев, Петров, Ковачев, Котев, Диего, Златински (к), Стефанов (65' Спасов), Атанасов (66' Димитриу) , Абушев (81' Станков);