Ботев Пд въвежда нов ред за влизане на стадиона на феновете си

12479
31

От мача с Монтана, като и за следващите домакинства, се въвежда нов ред за влизане на ботевистите, които използват билет на цена 2 лева, информира официалният сайт на Ботев Пд. Учениците и пенсионерите ще влизат само от входа откъм ул. "Богомил" (под таблото).

Днес след 14:30ч. във фен-магазина на стадион "Христо Ботев" ще бъдат пуснати в продажба билетите за двубоя с Монтана, който е в събота от 18:00ч.

Виж коментарите (31)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!