Здравко Лазаров ще играе в Славия

4595
13

Крилото Здравко Лазаров се връща за трети път в Славия и днес подписа договор за 1 година, съобщиха за БТА от клуба. Лазаров имаше две предложения от А група - от Черно море и от Славия, но не се колеба при избора си да се върне на стадиона в Овча купел.

Това ще бъде негов трети период за Славия, като преди това е играл в периода 1999/2000 и след това през 2007/2008. Общо до момента Лазаров има 35 мача и 12 гола за Славия. Той идва от Локомотив Пловдив, където финансовата криза прогони почти целия отбор.

Лазаров игра две години за "смърфовете", но си тръгна след отказа на предишния собственик Константин Динев да продължи издръжката.

Роден на 20-и февруари 1976-а година, Лазаров има сериозен престой в турското първенство за отборите на Коджаелиспор, Газиантепспор и Ерджиейсспор, а също така е носил екипите и на ЦСКА, и на Левски. За националния отбор на България Лазаров има 31 мача и 3 гола.

Източник: "БТА"


Още по темата: Лятна подготовка и селекция в Локо 2012
Всички новини по темата: (223)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).