Пловдивско дерби на старта на елитната до 17 години

3492
4

Днес бе теглен жребият за Елитната юношеска група (до 17 години). Първенството в тази дивизия е от 16 отбора. Новите членове са три - Лудогорец, Сливен и Ботев (Враца). Мачовете от Елитната група (до 17 години) ще се играят в събота.
Програма за 1-ия кръг на първенството при U17:

Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец (Разград)
Векта (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)
Левски (София) - Ботев (Враца)
Черно море (Варна) - Сливен
Черноморец (Бургас) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия (София)


Още по темата: Юноши на Локо - сезон 12/13
Всички новини по темата: (58)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).