Абушев и Фераресо започнаха с Локо

22932
92

Бившият нападател на Локомотив Пловдив Рангел Абушев и оказалият се ненужен в Ботев Пловдив Диего Фераресо направиха вчера първа тренировка с "черно-белите". 
Двамата ще бъдат тествани от наставника Емил Велев в контролите, които клуба е уредил за тази седмица. Първата е четвъртък, за която все още се търси съперник, а другата е събота от 10,30 часа срещу Чавдар Етрополе.
Абушев изкара два сезона на "Лаута" след като беше привлечен от Марица, но така и не можа да си утвърди титулярно място и напусна отбора. 
Фераресо изкара един подготвителен лагер с Ботев Пд, но не можа да впечатли достатъчно Ферарио Спасов и бе освободен преди заминаването на "канарчетата" за Австрия, заради недостатъчния брой квоти за чужденци извън ЕС.


Още по темата: Лятна подготовка и селекция в Локо 2012
Всички новини по темата: (223)

Виж коментарите (92)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).