Бойко представя новият собственик на Локомотив
Локомотив Пловдив ще представи новият собственик на клуба днес от 18,30 часа на "Лаута" на официална пресконференция. Почти сигурно става въпрос за бизнесмена Веселин Марешки, известен притежател на верига аптеки у нас.
Административният директор на клуба Атанас Узунов е уредил контрола на "черно-белите" след представянето на наследника на Константин Динев. Бившият рефер е поканил премиера Бойко Борисов и съотборниците му от Витоша Бистрица. Двубоят е насрочен за 19,00 часа, като идеята е министър-председателят лично да представи Марешки.