Поставиха новите седалки на ВИП ложата на Колежа
Поставиха новите седалки на ВИП ложата на стадион "Христо Ботев", като бройката им надхвърля малко над 100 броя, видя репортер на Plovdiv24.bg. Още от рано сутрин работниците на "Колежа" работят с пълна сила.
Ремонтирани са съблекалните на домакините, гостите и съдийската. Направена е стая за допинг, както и стая за арести, която органите на реда изискаха при първия оглед на Колежа. До два дена ще е готов и новия тунел на стадиона.
Ръководството на "жълто-черните" вече са направили и местата за инвалиди, така че вече са готови да посрещнат лицензионната комисия на БФС, която на 31 юли ще провери дали са изпълнени предписанията.