Велев: От отбор с огромен потенциал, ще станем малко отборче

11207
55

Старши-треньорът на Локомотив Пд Емил Велев заяви на днешната пресконференция, че с оттеглянето на Константин Динев пловдивчани ще се превърнат от един отбор с огромен потенциал ще станем малко отборче, предаде репортер на Plovdiv24.bg

"От един отбор с огромен потенциал, ще станем малко отборче. Направихме 4:4 с Витес, а за малко дори да ги бием. На Коко Динев му писна от тези атаки за уговорените мачове. Ние не влизаме в такива утоворки. На път сме да станем за резил пред цяла Европа. В Холандия ще отидем с 14 полеви играчи и двама вратари. Нямаме повече състезатели. И на мен ми е най-лесно да стана и да си замина, но така не става", заяви Емил Велев.


Още по темата: Коко Динев пред отказване от Локо
Всички новини по темата: (46)

Виж коментарите (55)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!