Ботев подписа с Апостол Попов
Трансферът на бившия защитник на Хасково Апостол Попов вече стана факт. Футболистът подписа договор за срок от 2,5 години, информира "Гонг".
Хасково няма да получи нито стотинка за 25-годишния футболист, тъй като той разтрогна договора си с втородивизионния клуб и преминава в Ботев като свободен агент.
Попов е първият сигурен футболист в зимната селекция на Ботев Пловдив. Очаква се преди Нова година да има и яснота по привличането на футболистите на Марица Теодор Банев и Пламен Крачунов.
Източник: Gong.bg